Imię i nazwisko |
Przedmiot |
Sala |
Dzień |
Budynek przy ul. Osiedlowej 2 |
Budynek przy ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6 |
Banaszak Kamila |
Wspomaganie procesu kształcenia |
13 |
Poniedziałek |
11:30-12:30 |
|
Biernacka Sylwia |
Edukacja wczesnoszkolna |
23 |
Środa |
12:45-13:45 |
|
Bocian Woźniak Katarzyna |
Język polski |
21 |
Poniedziałek |
14:25-15:25 |
|
Borecka Papiorek Joanna |
Język niemiecki |
||||
Cieplik Ewelina |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Środa |
10:35-11:35 |
|
Cisło Natalia |
Język angielski |
Pokój nauczycielski |
Czwartek |
7:00-8:00 |
|
Chyży Elżbieta |
Plastyka, muzyka |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
7:30-8:00 |
|
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|||
Cupryś Kamilla |
Pedagog specjalny |
0.43 |
Czwartek |
7:30-8:00 |
|
0.15 |
Piątek |
7:30-8:00 |
|||
Czeleko Anna |
Świetlica |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
14:25-15:25 |
|
Czermińska Beata |
Wspomaganie procesu kształcenia |
0.7 |
Poniedziałek |
11:45-12:45 |
|
Demir Violetta |
Język angielski |
21 |
Wtorek |
14:35-15:05 |
|
0.09 |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|||
Dercz Natalia |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pokój nauczycielski |
Środa |
13:40-14:40 |
|
Drwal Gabriela |
Matematyka, informatyka |
1.20 |
Czwartek |
15:20-16:20 |
|
Dudycz Renata |
Edukacja wczesnoszkolna |
2 |
Poniedziałek |
15:25-16:25 |
|
Dulska Okniańska Agnieszka |
Współorganizowanie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
7:55-8:55 |
|
Dusza Jadwiga |
Matematyka |
1.04 |
Czwartek |
7:00-8:00 |
|
Dziambor Beata |
Język polski |
18 |
Poniedziałek |
8:25-8:55 |
|
0.12 |
Środa |
16:15-16:45 |
|||
Dziedzic Izabela |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pokój nauczycielski |
Czwartek |
12:30-13:30 |
|
Gajko Joanna |
Edukacja wczesnoszkolna |
13 |
Środa |
12:30-13:30 |
|
Galewska Ewa |
Fizyka |
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
14:25-15:25 |
|
Galuba Joanna |
Edukacja wczesnoszkolna |
5 |
Czwartek |
12:30-13:30 |
|
Haber Agnieszka |
Edukacja wczesnoszkolna |
7 |
Poniedziałek |
10:35-11:35 |
|
Hałupka Małgorzata |
Język angielski |
Pokój nauczycielski |
Piątek |
11:30-12:30 |
|
Haśkiewicz Katarzyna |
Wychowanie fizyczne, język angielski |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
15:30-16:00 |
|
Pokój wf |
Środa |
7:30-8:00 |
|||
Haśkiewicz Czarnowusy Monika |
Edukacja wczesnoszkolna |
10 |
Poniedziałek |
11:30-12:30 |
|
Henrykowska Monika |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
11:30-12:30 |
|
Hojko Elżbieta |
Matematyka |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
14:30-15:30 |
|
Hojko Maria |
Psycholog |
0.45 |
Poniedziałek |
14:30-15:00 |
|
0.03 |
Środa |
8:00-8:30 |
|||
Horbal Beata |
Język angielski |
Pokój nauczycielski |
Środa |
10:00-10:30 |
|
Poniedziałek |
13:40-14:10 |
||||
Hurkacz Daria |
Edukacja wczesnoszkolna |
3 |
Wtorek |
11:45-12:45 |
|
Janiak Ewelina |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
11:30-12:30 |
|
Kaliszczak Artur |
Wicedyrektor, wychowanie fizyczne |
0.20 |
Czwartek |
14:35-15:35 |
|
Karp - Markowicz Mariola |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pokój nauczycielski |
Piątek |
11:30-12:30 |
|
Kasprowicz Bożena |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Czwartek |
7:55-8:55 |
|
Kielar Marta |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
10:35-11:35 |
|
Konecka Anna |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
11:30-12:30 |
|
Kosmala Kujawa Marzena |
Edukacja wczesnoszkolna |
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
13:30-14:30 |
|
Kosmala Worach Paulina |
Matematyka |
19 |
Środa |
7:30-8:00 |
|
1.07 |
Piątek |
7:30-8:00 |
|||
Kowal Grażyna |
Pedagog |
Gabinet pedagoga |
Poniedziałek |
13:00-13:30 |
|
0.03 |
Piątek |
11:30-12:00 |
|||
Kozeńko Anna |
Świetlica |
Pokój nauczycielski |
Środa |
11:30-12:30 |
|
Kozłowska Anna |
Edukacja wczesnoszkolna |
6 |
Piątek |
11:45-12:45 |
|
Kulpiński Norbert |
Język niemiecki |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
14:35-15:05 |
|
Środa |
15:30-16:00 |
||||
Kurpios Marta |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
11:45-12:45 |
|
Lizak Sandra |
Edukacja wczesnoszkolna |
14 |
Środa |
7:00-7:30 |
|
Czwartek |
7:00-7:30 |
||||
Łuczyńska Bury Bożena |
Biologia |
POKÓJ NAUCZYCIELSKI |
ŚRODA |
12:45-13:15 |
|
Marciniak Cieślak Justyna |
Edukacja wczesnoszkolna |
9 |
Środa |
13:30-14:30 |
|
Marcun Monika |
Język niemiecki |
0,09 |
Poniedziałek |
14:40-15:10 |
|
16 |
Wtorek |
14:35-15:05 |
|||
Martyna Barbara |
Język polski |
1.07 |
Środa |
14:30-15:30 |
|
Mikulska Maja |
Religia |
14 |
Środa |
14:35-15:35 |
|
Mrowiec Agnieszka |
Biologia, chemia |
1.03 |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|
Biologia |
12 |
Poniedziałek |
14:30-15:00 |
||
Mrowiec Ryszard |
Język angielski |
16 |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|
0,12 |
Piątek |
7:30-8:00 |
|||
Morawska Kuchno Iwona |
Plastyka, technika |
Pokój nauczycielski |
Piątek |
7:30-8:00 |
|
Pok. nauczycielski |
Czwartek |
7:30-8:00 |
|||
Mucha Kazimiera |
Przyroda, geografia |
1.06 |
Środa |
7:30-8:00 |
|
20 |
Piątek |
7:30-8:00 |
|||
Nadbrzeski Adam |
Wychowanie fizyczne, EDB |
Pokój nauczycielski |
Poniedziałek |
7:30-8:00 |
|
Czwartek |
7:30-8:00 |
||||
Nowak Joanna |
Świetlica |
Świetlica |
Poniedziałek |
9:35-10:35 |
|
Ołubczyńska Patrycja |
Język angielski |
14 |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|
6 |
Środa |
7:30-8:00 |
|||
Perkowska Ewelina |
Matematyka |
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
9:00-9:30 |
|
Pokój nauczycielski |
Środa |
7:30-8:P00 |
|||
Piłat Marta |
Wychowanie fizyczne, przyroda |
12 |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
16:15-16:45 |
|||
Podobińska Justyna |
Religia |
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
13:30-14:00 |
|
Środa |
13:30-14:00 |
||||
Rachwał Magdalena |
Historia |
0.08 |
Czwartek |
7:20-7:50 |
|
biblioteka |
Środa |
7:20-7:50 |
|||
Ruczaj Joanna |
Świetlica |
Świetlica1 |
Czwartek |
8:45-9:45 |
|
Schmidt Rauchut Monika |
Matematyka |
1.05 |
Wtorek |
7:00-8:00 |
|
Skrętkowicz - Niestrzęba Marta |
Język polski |
Pokój nauczycielski |
Czwartek |
7:00- 8:00 |
|
Sławiński Kamil |
Religia |
20 |
Poniedziałek |
13:40-14:40 |
|
Speina Marlena |
Wspomaganie procesu kształcenia |
23 |
Poniedziałek |
10:45-11:45 |
|
Sykuła Jolanta |
Język polski |
Pokój nauczycielski |
Środa |
9:40-10:40 |
|
Suty Agata |
Język polski |
1.07 |
Czwartek |
7:30-8:00 |
|
19 |
Wtorek |
7:30-8:00 |
|||
Sychowicz Monika |
Świetlica |
Świetlica1 |
Wtorek |
10:05-11:05 |
|
Szeligiewicz Cezar |
Dyrektor, historia |
Gabinet dyrektora |
Poniedziałek |
15:00-16:00 |
|
Szewczyk Joanna |
Edukacja wczesnoszkolna |
11 |
Piątek |
7:00-8:00 |
|
Szlachtowska Patrycja |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Czwartek |
12:45-13-45 |
|
Szulga Sochachka Iwona |
Świetlica |
Pokój nauczycielski |
Środa |
9:30-10:30 |
|
Szymański Witold |
Informatyka, wos, doradztwo zawodowe |
2.01 |
Czwartek |
7:00-7:30 |
|
Informatyka, świetlica |
18 |
Wtorek |
16:15-16:45 |
||
Tawkin Anna |
Biblioteka |
Biblioteka |
Wtorek |
13:45-14:45 |
|
Teichert Marlena |
Logopeda |
0.42 |
Środa |
15:20-16:20 |
|
Trelak Anna |
Terapeuta |
0,43 |
Czwartek |
7:30-8:00 |
|
0.15 |
Piątek |
7:30-8:00 |
|||
Witos Anna |
Wspomaganie procesu kształcenia |
Pokój nauczycielski |
Wtorek |
10:35-11:35 |
|
Wychowaniec Grażyna |
Religia |
Pokój nauczycielski |
Środa |
10:45-11:45 |
|
Zawer Aleksandra |
Pedagog |
0.43 |
Czwartek |
13:30: 14:30 |