Olimpiada Kreatywności

Drużyna DI Hedgehogs z naszej szkoły, w składzie: Emilia Wysocka, Marysia Lizak, Gabrysia Jańczyńska, Tosia Kłosińska, Mia Gambal, Iga Kubiak i Lena Kozłowska (asystent: Antek Jaremko) odniosła niesamowity sukces podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności w Warszawie. Drużyna zdobyła I miejsce w Wyzwaniu Społecznym w pierwszym poziomie wiekowym i ma prawo reprezentować Polskę na Światowej Olimpiadzie Kreatywności, która odbędzie się w dniach 20-25 maja w Kansas City w USA!!!!

W olimpiadzie, w Wyzwaniu Artystycznym wzięła udział drużyna FoxPapki w składzie: Bruno Chmura, Lila Bujak, Oskar Bochnacki, Antek Koc, Maja Terlecka, Alicja Sławińska, Ignacy Konstańczyk (asystent: Antek Sawko, Rafał Grzebień). Drużyna niestety nie stanęła na podium, ale zaprezentowała przepiękny performance do obrazu Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha. Dla nas są również zwycięzcami!

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i gratulujemy im tak wielkiego sukcesu!

Dziękujemy również naszym sponsorom, którzy umożliwili dzieciom udział w olimpiadzie. Wsparcie otrzymaliśmy od: Paragon Medical Siechnice, firma Eversis Sp. z o.o., firma Travelplanet Święta Katarzyna, Ubezpieczamy24.com Bielec Rakowski sp. jawna, anonimowy darczyńca oraz Gmina Siechnice.

Koordynatorki:

Agnieszka Haber i Beata Czermińska